Чемпіонат міста. Перша ліга визначилась з призерами.

ФК «Гірник» 1:2 «Енергетик»
Голи: Атаманчук Орест 56’ – ФК «Гірник»; Кіданов Юрій 8’, Березняк Роман 90’.
На 12’ хвилині Арбузов Євген не реалізував 11-м удар
На 30’ хвилині Нестеренко Андрій не реалізував 11-м удар

Тільки перемога могла подарувати «Гірнику» шанс на бронзові нагороди і в тому випадку, якщо «ІДС» втратить очки в іншому матчі. Вже в якості переможця першої ліги виходили на заключний матч гравці «Енергетика», але не дивлячись на це команда Заітова виклалась на всі 100%, вже на 8 хвилині, забивши гол у ворота господарів. Через 4’ хвилини господарі отримали шанс відігратися та Арбузов не зміг відновити рівновагу. Так, як і Нестеренко, на 30’ хвилині не зміг рахунок подвоїти. Два 11-м удари не змогли реалізувати команди. Другий тайм розпочався з швидкого голу Атаманчука – 1:1. І здавалось ось вона надія, проте більше забити «Гірнику» не вдалося. А ось «Енергетик» свій момент не втратив: Березняк Роман на 90’ хвилині матчу забив переможний гол в ворота «Гірника» і таким чином подарував бронзові нагороди «ІДСу».

02.11.ст. «Спарта»
«Агротім» 0:4 «Ветеран»
Голи: Штурко Юрій 13’, Платонов Валентин 54’, 73’, Колбасник Дмитро 89’.

В цьому матчі «Ветерани» мали перемагати та знімати питання щодо срібних нагород. І це їм без проблем вдалося: дубль Платонова, гол Штурка та добивання від Колбасника – 4:0. Впевнена перемога «Ветеранів», котрі беруть максимум очок і здобувають друге місце.

02.11. ст. «Будівельник»
«Широке» 0:4 «Дніпрянка»
Голи: Ніколаєнко Руслан 70’, Фурт Дмитро 77’, Турчин Валентин 81’, Іщенко Денис 84’.

Єдиний матч, який не впливав на турнірне становище команд. Відсутність мотивації явно дала відзнаку для обох команд - геть сумний перший тайм і не виразна гра обох колективів. А ось початок другого виявився насиченим. Двічі гравці «Широкого» обстрілювали стійки воріт «Дніпрняки» та м’яч вперто не йшов в ворота. І навіть після вилучення Реута, більше шансів на гол мали господарі. Навіть в порожні ворота не вдавалось забити. Витримавши певну паузу і відбившись від атак повністю взяли гру під свій контроль, забивши 4 сухі голи.

03.11. ст. НТБ «Гірник»
«ІДС» 2:2 «ЦГЗК»
Голи: Санду Сергій 3’, Матюха Вадим 61’ – «ІДС»; Якімцов Станіслав 69’, Задворний Станіслав +56’.

«ІДС» вже ніяк не міг здвинутися з третьої сходинки, а отже матч був лише формальністю. Та попри це було забито 4 голи і купа не реалізованих моментів.
Першими забили господарі - вже на третій хвилині Санду Сергій змусив діставати круглого з своїх воріт голкіпера «ЦГЗК». Лише на початку другої половини зустрічі глядачі побачили другий забитий м’яч - Задворний з 11-м позначки рахунок зрівнянв. Та вже через 5 хвилин «ІДС» знову був попереду - Матюха Вадим забив другий м’яч. А на 69’ хвилині було встановлено остаточний рахунок у грі - Якімцов вкотре в цьому сезоні засмутив суперників. 2:2, бойова нічия на якій завершується сезон у Першій лізі!

Залишається лише привітати переможців, подякувати учасникам та запросити до участі у зимовому турнірі!

Read 262 times Last modified on Вівторок, 05 листопада 2019 11:23