П'ятниця, 30 квітня 2021 12:17

Андрій Трипольський: «Гра зі «Скоруком» показала, що ми на правильному шляху»

Журналіст АФДО зустрівся з головним тренером ХФК «Пенуел» Андрієм Вікторовичем Трипольським  та поспілкувався про виступи дорослої команди на рівні Суперліги області та юнаків в ДЮФЛУ.

  • Андрій Вікторович, розкажіть трохи про команду ХФК «Пенуел». Як довго колектив існує і скільки Ви в ньому працюєте?

ХФК «Пенуел» існує з 2005-го року. Я в цьому клубі з самого початку. У команди є своя філософія і цінності. «Пенуел» — це християнський футбольний клуб, ми мріємо через наш клуб показувати Християнські принципи. Ми хочемо не тільки навчати футбольним навичкам, але і так само дуже багато часу приділяємо вихованню цілісної особистості. Ми віримо, що людина повинна бути розвинена як і фізично, так і морально, душевно і духовно.

  • У «Пенуела» є дитяча школа, яка бере участь в першості України ДЮФЛ по Першій лізі. Які результати там показує Ваша молодь і чи є в ній перспективні хлопці?

У нашій дитячій школі займаються діти починаючи з U-6 до U-17. Дві команди U-15 і U-17 грають в чемпіонаті України ДЮФЛУ в першій лізі. В сезоні 2020-2021 після першого кола команда п`ятнадцятирічних ділила 1-2 місце, але два ключові гравці перейшли до Харківського «Металіста» і ми просіли. А взагалі, я вважаю, що ми середняки цієї ліги, але є мета, мрії та амбіції прогресувати. У нас регулярно з’являються дуже цікаві і перспективні гравці і ми з радістю хочемо давати їм шанс проявити себе в більш сильних клубах.

  • У вівторок Ви зіграли матч 12-го туру проти лідера Суперліги томаківського «Скорука» (0:2). Як охарактеризуєте матч? Чи виконали хлопці установку на гру, так як до 75-ї хвилини рахунок в матчі був 0:0…

Гра зі «Скоруком» показала, що ми на правильному шляху. У нас дуже молода і зовсім недосвідчена команда в дорослому футболі, але не дивлячись на це, ми дійсно дуже гідно виглядали проти практично професійної команди. У нас зараз працює молодий тренер Зеленський Олександр і ми бачимо результат його роботи. Команда на 70% оновилася. Подивимося, як далі буде, але ми дивимося в майбутнє з оптимізмом.

  • Свою єдину перемогу в області Ваша команда здобула ще в жовтні 2020-го року. Тоді в домашньому надрезультативному матчі був повержений кам’янський «Олімп». Чому ця перемога залишається поки єдиною в Суперлізі?

У нас дуже молода і недосвідчена команда. Рівень Суперліги явно вище нашого рівня, але для нас це прекрасний досвід. На даний момент результат не найважливіше, але сподіваємося, що ще залікові бали наберемо.

  • До кінця турніру залишилося зіграти 5 ігор. Які будуть стояти завдання перед командою в цих заключних матчах ?

Завдання номер один — це набиратися досвіду; номер два — намагатися в кожній грі брати очки; номер три — хочемо своєю поведінкою і ставленням бути прикладом для інших команд. Все буде добре!

Read 214 times Last modified on Понеділок, 10 травня 2021 16:25

Add comment


Security code
Refresh