Вівторок, 12 жовтня 2021 05:19

Дмитро Фатєєв: Грали не у той футбол, який планували

Захисник криворізького «Кривбасу» Дмитро Фатєєв прокоментував виїзний матч 13 туру Першої ліги проти вишневського «ВПК-Агро» - 0:0.

- Головна проблема сьогодні в тому, що не зуміли перемогти – реалізація. Були моменти, особливо в першому таймі, дуже хороші. Десь не змогли правильно розпорядитися м’ячем у завершенні. Десь поле заважало, але, в той же час, поле було однаковим для усіх. На жаль, маємо що маємо на даний момент.

- Яка була установка від тренера на гру?

- Тренери готувалися до гри, але, побачивши вранці якість газону, поміняли план. Ми грали трохи у інший футбол, аніж планувалося. В принципі тренери сказали, що перший тайм провели на непоганому рівні. У другому таймі, на мій погляд, збилися на гру суперника.

Було багато сумбуру попереду. Дуже хотіли забити, тому це й вплинуло на нашу гру в атаці гіршим чином. Ми поспішали, тому у багатьох атаках саме це завадило довести м’яча до чужих воріт.

- Чому, на твій погляд, у гостях нам настільки важко даються очки в цьому сезоні?

- По-перше, вдома якість поля набагато краще. До того ж, на виїзді більшість команд закриваються, тип паче на таких полях. Суми, Івано-Франківськ… Дуже важко взламати захист, коли суперник захищається всією командою. У такому випадку у нас не виходить грати в швидкий футбол.

Вдома нам легше. Так, дуже прикро, що є така неприємна тенденція: довгенько не можемо здобути три очки у гостях. Що ж, будем працювати над цим. Вважаю, у нас все попереду.

- Сьогодні ти діяв на фланзі захисту. Чи це твоя рідна позиція?

- Так, не грав на ній близько року. З приходом у «Кривбас» частіше діяв на незручній для мне позиції – у центрі. Радий, що повернувся на рідну позицію.

Пресслужба ФК «Кривбас» Кривий Ріг

Read 70 times

Add comment


Security code
Refresh