Вівторок, 18 травня 2021 07:48

Олег Студніков: «Хотів би зіграти з «Дружбою» в повному бойовому складі»

Журналіст АФДО зустрівся з головним тренером ФК «Лозуватка» (Криворізький р-н) Олегом Анатолійовичем Студніковим та поспілкувався про виступи команди у Кубку та Суперлізі Дніпропетровської області.

  • Олег Анатолійович, розкажіть трохи про свій колектив. Як довго Ви біля керма команди і які завдання ставить перед тренерським штабом президент «Лозуватки»?

    Добрий день. Біля керма команди я три роки, а в загальному в команді 11 років. Команда «Лозуватка» на цьому рівні вигравала все за останні 10 років. Президент команди Григорій Іванович Рябикін завжди ставить перед командою і тренерами тільки максимальні завдання. Але завжди все вигравати не вдається, це це футбол: хтось виграє — хтось програє. 
  • Кілька днів тому закінчилося цікаве протистояння в ½ Кубка області проти криворізької «Дружби». На жаль для Вас, команда не змогла пробитися у фінал. Чого не вистачило в двоматчевому протистоянні?

Прикро програвати такі ігри, але це футбол. Не вистачило концетрації, в таких іграх потрібно завжди грати до кінця. А в принципі до футболістів по цих іграм претензій не має. Спасибі їм за самовіддачу. Я завжди вірю в своїх хлопців.

  • Якби можна було відмотати час назад, що помінялі б в грі проти підопічних Руслана Переверзія?

Нічого б не став міняти. Тільки хотів би зіграти з «Дружбою» в повному бойовому складі.

  • Після зимової паузи на обласному рівні «Лозуватка» провела 6 матчів, в яких була здобута тільки 1 перемога в Суперлізі над земляками ХФК «Пенуел». Чи є проблеми усередині Вашого коллектива? І що не вистачає хлопцям, щоб досягати кращих результатів?

    Перед початком другого кола в нашій команді дуже багато хлопців травмувалося. Це і вплинуло на результат.Ми ні однієї гри не зіграли в повноцінному складі, на кожну гру новий склад. Важко так грати. Крім цієї проблеми, повірте, в колективі більше інших проблем не має. Якби не травми, за трійку в другому колі ми б поборолися. 
  • 19 травня «Лозуватка» приймає, швидше за все, майбутнього чемпіона «Суперліги» 2020/2021. Томаківцям залишилося набрати зовсім небагато очок, щоб забезпечити собі дострокові золоті медалі. Як будете налаштовуватися на цю гру? І чи є бажання зіпсувати настрій підопічним Олександра Степанова?

Задача буде поставлена тільки перемагати, як, в принципі, і у всіх інших іграх. «Скорук» — хороша добротна команда, яка грає в хороший футбол, з такими командами грати одне задоволення.

  • Наближається закінчення сезону 2020/2021. До кінця Суперліги залишилося провести Вашій команді всього 4 гри. Які завдання стоятимуть перед хлопцями в цих матчах? І чи є якісь плани щодо наступного сезону, який стартує вже в липні?

Завдання, як я сказав вище, стоять самі максимальні: набрати в цих матчах максимальну кількість балів. З приводу наступного сезону поки нічого не хочу говорити. Закінчим цей сезон, відпочинемо, а там вже буде видно.

Read 299 times Last modified on Четвер, 20 травня 2021 11:22

Add comment


Security code
Refresh