ФК "ГІРНИК" офіційний сайт

fcg
П'ятниця, 14 червня 2019 17:33

КУБОК ФЕДЕРАЦІЇ. ПІДСУМКИ

 

12    

13 червня завершився чотирьохденний турнір з футболу за Кубок Федерації. Емоціїї потихеньку стихають, турнір стає історією, а отже настає час підбити підсумки.

     Турнір проходив у двох вікових групах: U-7,8 та U-9,10. Не дивлячись на зовсім юний вік учасників, на полі все було по-дорослому. Справжня чоловіча боротьба та інтрига до останніх матчів.
     Не можна не відмітити батьків і вболівальників, які створювали чудову   атмосферу на стадіоні. Масовість і масштабність турніра перевершили всі очікування. Саме в такому руслі пройшли чотири дні маленького футбольного свята. На урочистому закритті Голова міської Федерації футболу Ігор Левицький виразив велику подяку дітям, їх батькам та родичам, тренерам та всім, хто брав участь у турнірі, який в багатьох аспектах вже з першого разу виявився показовим, і пообіцяв, що турнір буде традиційним. Важливо, що кожна дитина-учасник Кубку Федерації отримала свої нагороди - медаль та диплом.  А кращі з кращих 14 хлопців увійшли до символічної збірної турніру, за що додатково отримали почесні грамоти і справжні м'ячі від Федерації футболу.Теперь до найцікавішого. В молодшій группі виділялись на фоні всіх інших футболісти академіі Гірник-2011, які під керівництвом Кушніренко Євгенія в підсумку і забрали золоті медалі турніру. Проте, з цим явно не хотіли погоджуватися хлопці з ХФК "Пенуел" (Тренер - Цуркан В.В), тримаючи інтригу до останньго матчу, до якого вони підходили з відставанням лише в 3 очки. І саме в очному матчі вирішувалася доля турніру. В напруженій боротьбі підопічні Кушніренка всеж таки змогли зламати опір соперника та забити 3 м'ячі. У відповідь "Пенуел" спромігся забити лише один м'яч. В підсумку перемога гірників 3:1, яка і дарує їм золото. Та поки пенуелівці були зайнятті спробами наздогнати Гірник, вони не помітили, як до них підібралась в притул команда ЦСДЮМ "Олімп" і, скориставшись поразкою Пенуела, вийшла на друге місце. 

        

В іншії группі, де грали діти до 10 років, основна борьба проходила між ДЮСШ-1 "Кривбас" 2010 (тренер Платонов В.В.) та Шахтарем (тренер Толкач О.Л). Протягом усієї дистанції більш витривалівшими були підопічні Платонова, адже у матчі між собою команди не виявили переможця, влаштувавши неймовірну гольову перестрілку - 4:4. На третій сходинці опинились ДЮСШ-1 "Кривбас" 2009 (тренер Петренко С.С). З таким турнірним положенням підопічним Толкача доводиться радіти тількі сріблу та загадувати бажання на майбутні перемоги.


До вашої уваги турнірне становище команд після всіх зігранних матчів та символічна збірна турніру:

U 7.8 пыдсумки

 

    U 9.10 підсумки

 

Символічна  збірна

1-го міського турніру на Кубок Федерації

     U-7,8

1.   Юрій Лисік (ФК Гірник) тренер – Є.Кушніренко

2.   Богдан Кучер (ФА Шахтар)  тренер – Є.Колесник

3.   Богдан Герасимов (Локомотив-Олимпія) тренер В.Поляков

4.   Матвій Баранов (ФК Гірник) тренер – Є.Кушніренко

5.   Микола Катін (ЦСДЮМ Олімп) тренер – В. Маринич

6.   Ростислав Гузік (ФК Гірник) тренер – М.Левченко

7.   Станіслав Шишкін (ХФК Пенуел) тренер – В.Цуркан

     U-9,10

1.   Кирило Діденко (ФК Гірник) тренер – М.Левченко

2.   Роман Цвітенко (Кривбас-2010) тренер – В.Платонов

3.   Іван Величко (Локомотив-Олімпія) тренер – В.Поляков

4.   Матвій Забураний (ФА Шахтар) тренер – О.Толкач

5.   Артем Іванов (Кривбас-2009) тренер – С.Петренко

6.   Тимур Власов (ДЮСШ-1) тренер – Є.Квітка

7.   Олексій Дадукін (ЦСДЮМ Олімп) тренер – В.Маринич

Хочемо подякувати усім, хто був причетний до цього футбольного дива! Сподіваємось, такий турнір стане  традицією нашого міста!

ФОТО та ВІДЕО  дивіться пізніше у розділі "Медіа".

 

 

   

Read 446 times Last modified on П'ятниця, 21 червня 2019 19:59

Add comment


Security code
Refresh